V.I.P. Apartament Vista

Urlop w Dolní Moravie z porządną dawką luksusu! Pierwszorzędny relaks zapewni V.I.P. Apartament o powierzchni 60 m². Składa się z trzech pokoi i dużego tarasu z widokiem na piękną okoliczną przyrodę. Położony jest na najwyższym piętrze hotelu. Zarezerwuj apartament  na podróż poślubną, spotkanie handlowe lub na urlop letni czy zimowy i zostań naszym V.I.P.

W apartamencie znajdują się dwie duże sypialnie z dużymi łóżkami King i Queen. Możesz opatulić się pościelą i oglądać telewizję z satelitą lub rozłożyć się na sofie w salonie i oglądać coś innego na drugim telewizorze. Pokój jest bardzo dobrze wyposażony – jest duża szafa, minibar, czajnik elektryczny, zestaw do przygotowania kawy czy herbaty,  sejf, telefon i suszarka. Oczywiście w pokoju dostępne jest wi-fi.
 
Jeśli  nie chcesz skorzystać z hotelowego wellness, możesz zrelaksować się we własnej nowoczesnej łazience, w której znajduje się wanna z hydromasażem. Jest także kabina prysznicowa, dwie umywalki, bidet i toaleta. Dla drugiego pokoju  dostępna jest jeszcze osobna toaleta. Z Apartamentem V.I.P. możesz połączyć Apartament Executive Suite i stworzyć w ten sposób duże mieszkanie o powierzchni 100 m² z jednym wejściem. A to już dość porządna przestrzeń do odpoczywania w czasie urlopu.

  • V.I.P. Apartament Vista
  • V.I.P. Apartament Vista
  • V.I.P. Apartament Vista
  • V.I.P. Apartament Vista